
Als Pasen en Pinksteren op één dag vallen (zesluik)
en
Relight my fire (vierluik)
Alyke Evers
Opstandingskerk, Woerden





Bij het zesluik
Op eerste Paasdag hebben veel gemeenteleden, jong en oud, hun sporen nagelaten op één paneel van het zesluik: "Als Pasen en Pinksteren op één dag vallen".
Het totale kunstwerk inspireert om na te denken over wat er nodig is voor een mens om weer op te staan, over de wind die van alles in beweging zet, over tegenwind die soms juist helpt om op krachten te komen.
Ieder mens heeft een eigen verhaal te vertellen als het gaat over (opnieuw) in beweging komen. Al die verhalen mogen klinken wanneer mensen samen onderweg zijn. Dit zesluik zal voor het eerst te zien zijn op Hemelvaartsdag en heeft een lengte van 3.70 m.
Bij het vierluik
"Relight my fire" is de titel van een tweede kunstwerk, een vierluik, met een doorsnede van 2.80 m. Dit kunstwerk heeft Alyke ook speciaal vervaardigd voor het Feest van de Geest 2016.
Er wordt verlangen zichtbaar, verlangen om weer aangevuurd te worden…!
Een paar beelden, bij wijze van preview…
We hopen u en jullie te mogen ontmoeten in de Opstandingskerk! Welkom!
Hartelijke groet,
Alyke en Marianne